| xJuliusx a întrebat:

In browserul Google Chrome am instalate mai multe extensii. In bara de extensii (dreapta sus) nu vad decat trei pictograme (atatea incap). Cum pot mari mai mult acea bara sa incapa mai multe pictograme? O trag cu mousul si o pot micsora dar de marit nu merge mai mult decat pentru trei pictograme. Stie cineva daca este posibil sa se mareasca bara de extensii mai mult? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poate acele extensii nu afiseaza iconita in bara de extensii. Ele isi fac treaba, o data ce sunt activate de anumite scurtaturi din taste sau mouse (depinde de extensie).
Dar totusi daca vrei sa faci bara de extensii mai mare, mergi la prima extensie din stanga spre dreapta, iar in stanga ei o sa ai posibilitatea sa o faci mai mare. Practic la granita dintre omnibox (bara de adrese) si iconita extensiei. O sa apara 2 sageti orizontale.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Du-te cu sageata acolo sus, dai clik dreapta si bifezi cate vrei.

| xJuliusx explică:

Pentru Wisz: Cu "sagetile orizontale" am facut si eu dar as fi vrut un pic mai mare. Nu cred ca se poate mai mult de atat. Oricum multumesc pentru raspuns. Al tau e cel mai relevant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ai nevoie sa le vezi? Odata instalate ele isi fac treaba, nu ai ce sa le faci tu.