| Syrten a întrebat:

Buna TpU!
In ultima vreme se intrerupe foarte des internetul ( DIGI ), iar problema nu apare doar la mine, multi cunoscuti cu care vorbesc se plang de aceeasi problema. Totodata si datele mobile au momente cand se intrerup sau nu se conecteaza. Este vreo problema a retelelor sau ce se intampla? Pe multa lume aud cu aceeasi problema, voi o aveti?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Rachetele lui Putinhee hee
Si prietenii mei din alte tari se plâng de asta

| adryang78 a răspuns:

Și în zona mea au fost astfel de probleme. Cunosc câțiva oameni care lucrează la RDS. Mi-au spus că se lucrează intens la instalarea rețelei 5G în toată țara, de-asta sunt astfel de întreruperi.