| oanaoana63 a întrebat:

la noi in Romania iphone 4s cand apare si care ar fi pretul lui?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Nu stiu cand apare in Romania dar cred ca va costa minim 2500 RON, mai bine iti iei un Samsung Galaxy S II, e mai ieftin si mai bun (pret: in jur de 1800-2000 RON), sau un LG Optimus 3D, ecran3D FARA OCHELARI! (pret: in jur de 1700 RON). Pa pa! :-H

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

In luna ianuarie a anului 2012

| iDplm a răspuns:

Release date
October 14, 2011

United States
Canada
Australia
United Kingdom
France
Germany
Japan

October 28, 2011
Austria
Belgium
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Mexico
Netherlands
Norway
Singapore
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland

| Anonimous_4345 a răspuns:

Iphone 4 a aparut deja, chiar si in reprezentantele Cosmote, Germanos si cred ca si in cele de la Vodafone si Orange, iar pretul lui ar fi intre 2200 de lei (22 de milioane ) si 2400 ( 24 de milioane )winking

| Sburatorul a răspuns:

Pe plan international, Apple a anuntat ca va comercializa telefonul cu preturi cuprinse intre 200 si 400 de dolari, impreuna cu abonamente ale operatorilor telecom. "La liber", preturile terminalelor variaza unde intre 600 si 800 de dolari.

| oanaoana63 explică:

Nu iphone 4 iphone 4s ...eu am deja un iphone 4