| luizaionescu45 a întrebat:

Bună TPU, m-am trezit și am realizat că nu se mai aude nimic la telefonul meu, adică am intrat pe YouTube la o melodie și nu se aude, am schimbat melodia tot nu se aude mi-am băgat căștile în telefon și se aude.Cum pot să fac să se audă?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Vezi să nu fie pe mut. Dacă nu e pe mut, dă-i un restart (am pățit și eu).

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai doua modalități : fie asculți în casti, fie atașezi boxe cu mufa pentru telefon. Eu mai ascult la din alea mici de calculator, și mufa usb de la boxe o pun pentru alimentare în încărcător de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai alta aplicatie care foloseste codec-ul in fundal

| PaulCos a răspuns:

Vezi sa nu fie conectat prin bluetooth la vreun un device din apropiere.