| XxDennise a întrebat:

mai nou am vazut pe facebook ca exista si altfel de emoticoane gen mai mult inimiori in mai multe culori si etc. De unde se pot pune acelea? Fundaa.

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

"Inimiori". thinking
De curand mi-am dat si eu seama cum se fac acestea ♥♥♥, cele de pe facebook sunt probabil luate de pe anumite site-uri, si punandu-le in postari apar sub forma unor casute.

| Hexiled a răspuns:

Nu ai cum sa le pui doar pe aia rosie acelea ai vazut ca sub ele se gasesc niste casute dai copy la una si dai paste in comentariu si apare inimioara sper ca te-am lamurit

| diana2704 a răspuns:

Http://ro.piliapp.com/facebook-symbols/ aici gasesti ce emoticoane vrei! funda?