| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU marti dau Internetul la ECDL vreau sa va intreb sunt doar intrebari si unde sa dai click sau si practic gen ca la word, excel etc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie-ne /posteaza screenshot aici problemele si iti vom da raspunsurile. happy

| danutzu96 a răspuns:

Eu am dat toate modulele acum 5 ani. La modulul "Instrumente Online" nu tin minte sa fii fost ceva practic de facut. O sa ai intrebari la care trebuie sa dai click pe ceva pe o poza sau grile. Parca la final era ceva cu un word, dar fff simplu. Bafta!