| Ecbert a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon nou si cand ascult muzica se descarca foarte repede. cam 5% pe o melodie de 3 min. La alti colegi se descarca foarte greu cand asculta muzica. O colega mi-a spus ca in timp nu o sa se mai descarce asa. Vreun sfat?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

5% per melodia de 3 minute este totusi mult prea mult.

Daca e nou du-l la garantie. Daca e vechi schimba-i bateria.

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Daca nu ma insel asta consta in timpul de incarcare, mie mi se intampla adesea sa il scot foarte repede de la incarcat din graba, odata ce nu e ajuns la 100% cand e incarcat etc. etc si nu iti spune ca poti decupla incarcatorul nu-l scoate pur si simplu, incearca sa-ti iei si o aplicatie care te ajuta sa mai salvezi din baterie cum ar fi Battery Doctor... Sper ca te-am ajutat.