| M34You a întrebat:

Mi-am descarcat World Racing 2 pe pc, l-am jucat bine vreo 4-5 zile cu moduri de masini si mape iar dupa aceia mi-am descarcat mapa Australia si cand a dat sa mi se incarce jocul,mi-a spus: Load operation failed. Press enter to continue.
Si de atunci nu mai asa imi face, ce sa ii fac. L-am dezinstalat si reinstalat si tot degeaba. Am descarcat din nou si wr 2 manager. Tot degeaba. Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| kappa123456789 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi masina ca si eu mi-am bagat niste mape cu franta si tot la fel facea dar am jucat cu alte masini