| Bia009 a întrebat:

Mi-am facut timeline la facebook dar nu mai imi place.Cum fac sa am din nou pagina de facebook normala? funda+vot

Răspuns Câştigător
| madu1295 a răspuns:

Nu se mai poate activa vechea interfata! Dar va fi pusa tuturor utilizatorilor interfata timeline. Deja de pe acum a inceput celor care-o au normala sa le apara sus cronologia; daca vor s-o activeze sau nu, dar oricum nu scapa! happy

3 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Nu se poate schimba.sorry

O zi linistita

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Din pacate nu se mai poate schimba!
Oricum din 4 martie acestea vor fi obligatorii pentru toti utilizatorii!

| dennysa15 a răspuns:

Nu se poate...