| X3BET a întrebat:

Mi-am luat de curand o camera video sport Evolio iSmart Full HD 1080p. As vrea sa se auda mai bine si am decis sa imi iau un microfon. Pe net am gasit multe, dar unul mi-a placut mai mult. E vorba de microfonul Polar Pro Promic. Din pacate acesta este pentru Go Pro din cate scrie in descriere. Acest microfon are un adaptor pentru Hero 4. Acest adaptor poate merge si la camera mea? As vrea sa imi zica cineva care e sigur deoarece microfonul e 200 de lei si nu vreau sa arunc bani degeaba pe fereastra.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu știu ce să zic dar dai mai mult pe microfon decât pe cameră și în plus pierde din calitatea specială a ei : miniaturizare (ne fiind compactă, o manlpulezi greoi)