| Alin_Avieritei_2000 a întrebat:

Miam cumparat o baterie externa de 20000mah cu lanterna.
Mia mers 4 min am incarcat telefonu apoi sa oprit ledul de la baterie si sa aprins lanterna si sta deschis tot timpu si nu mai incarca telefonu

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei! Bateriile externe sunt tehnologie noua. Nu prea este un "sistem" daca aia nu merge fa aia, stii? Eu zic sa o returnezi de unde ai cumparat-o. Doar nu te-ai uita la ea ca nu ai ce sa ii faci.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns (pentru K0sti):

Iti pierzi viata incercand sa superi oameni. Daca nu te baga nimeni in seama, te sinucizi? Ho ho ho. Sarbatori fericite.

| K0sti a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Gresit Baroase, doar incerc sa-i aduc pe calea cea buna! Asta pentru cine are ceva in tartacuta! In rest este pur amuzament! Aviz campionilor!