| gabidragoss a întrebat:

Bună TPU, o intrebare scurta.De ce nu merge sa aprind google chrome? Stiti voi cand dai dublu click si iti intra in homepage? Am avut pana acum Mozilla. Dau funda. Daca rezolv si eu problema sa pot intra in home page.Se incarca la nesfarsit.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Chibritul se aprinde! Google Chrome de deschide!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a ajutat intradevăr gabicoo merita fundalaughing dai la toti habarnistii cîte o fundă? Cu ce te a ajutat? Tu ai intrebat de ce nu merge sa aprinzi google crome, si el ti a raspuns la misto google se deschide, dar nu ti a raspuns la intrebare cum se deschide domnule gabicoo, cum, că asta intreba cel care din pacate a dat funda unui pro.(st), ai avut mozila firefox, incearca sa dezactivezi mozila si poate se va deschide google crome, fa actualizari de sistem nu a i spus ai laptop sau desktop? Trebuiesc facute mereu actualizari sau back up, si asta ca sa mentii curat adica devirusat calculatorul.