| Buburuza502 a întrebat:

Pentru început îmi cer scuze pentru categorie,nu știu daca e potrivită!
Vreau să va spun ca de un timp, vecina mea obsedată de sănătate( mănâncă extrem de sănătos ) tot mă sâcâie la cap și vine și spune ca wifi-ul meu o radiază. ea este deasupra mea. Am întrebat multă lume specialista dacă este adevărat. Și au spus ca nu se poate așa ceva. Vecină mea nu are wifi.deci intrebarea mea este: poate să o radieze wifi-ul? Spune ca nu poate dormii noaptea. Ciudat ca eu pot să dorm.
Mulțumesc!
Dau funda răspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Ia strange ceva sange in instalatie e wifi tau ce comenteaza ea? punct frate daca are ifosele astea sa doarma in padure auzi tu la ea.

2 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Daca ai intrebat multa lume specialista crezi ca niste anonimii de pe internet te poate lamurii? Eh, oricum draguta incercare.

| aalexei a răspuns:

Oameni sunt diferiti. 99% "nu simt" wifi-ul, 1% au alergie de la el.
Tie iti trebuie sa dai internet la vecini? Scade puterea emitatorului la 20%, pentru apartamentul tau ajunge.
Ca sa nu pateasca ca fata aceasta:
http://www.antena3.ro/......27319.html