| MembraTPU a întrebat:

Am si eu nevoie de niste replici mai rar intalnite dar sa fie intelese de orice, de ex am o vecina care are o fata de 7 ani si e putin cam needucata si nu intelege ce ii spun eu.Multumesc anticipat! Scuze pentru categorie, nu stiu daca e una chiar potrivita.

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Exemplu : fugi acasa ca au inceput desenele! Ti-ai papat lapticul azi?

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Replici in legatura cu ce subiect? Daca folosesti cuvinte prea complicate cel mult o sa inceapa sa rada, la 7 ani.

| MembraTPU explică (pentru pufulescu):

Replici care sa o jigneasca fara sa folosesc cuvinte urate dar sa le inteleaga

| pufulescu a răspuns (pentru MembraTPU):

Exemplu : fugi acasa ca au inceput desenele! Ti-ai papat lapticul azi?

| MembraTPU explică:

Imi cer scuze pentru greseala, am vrut sa sa scriu oricine in loc de orice