| tedi90 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie ce pot face pe youtube cu Samsung Galaxy Pro B7510?

Răspuns Câştigător
| fanyt13 a răspuns:

Poti face exact ce faci si de pe un pc daca esti conectat la Wi-Fi daca nu esti conectat poti sa faci aproape tot ce poti face de pe un pc dar iti va merge foarte greu din cauza contexiuni la net fara Wi-Fi.

1 răspuns:
| fanyt13 a răspuns:

Poti face exact ce faci si de pe un pc daca esti conectat la Wi-Fi daca nu esti conectat poti sa faci aproape tot ce poti face de pe un pc dar iti va merge foarte greu din cauza contexiuni la net fara Wi-Fi.