| FlorePurandel a întrebat:

Stie cineva daca hackurile pentru jocuri online gen goodgame empire sunt fakeuri sau nu? cineva mi-a spus ca merg dar nu sunt sigur, adica nu vad cum ar putea sa faca asta daca jocul nu e in pc...astept raspunsurile voastre, si cel care se documenteaza cel mai bine are funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| alexandru289 a răspuns:

Scuze ca iti dau vestea dar fiind joc in retea nu il poti hack-ui sau f greu dar good game empire nu poti sunt multe prostii pe net dar ori nu poti sa le downloadezi ori nu functioneaza si a doua zii nu iti mai pornesti calculatorul fiindca sunt virusate deci jocuri cum ar fi good game empire triburile grepolis etc. nu le poti hack-ui. Funda?

4 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Unele functioneaza altele nu depinde dar din experienta proprie majoritatea nu functionau!
Funda/?

| Florinel2004Messi a răspuns:

Merge sa il downloadezi dar mie imi cere un update deci s-ar putea sa mearga daca update-zi sau daca il ai deja

| AlexMhc a răspuns:

Sunt hach-uri doar la pretul de 200euro. e adevarat

| Daniy14 a răspuns:

Sunt hakuri dar scumpe