| George455 a întrebat:

TPU! Stiti cum pot sa-mi modific username-ul de la contul Microsoft? (exemplu: xyz@outlook.com in abc@outlook.com)

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Pe cel principal nu il poti modifica, poti crea insa un alias.
Dacă doriți un nume nou pentru cont, puteți adăuga un alias, faceți noul alias principal, apoi elimina aliasul inițial.

1 răspuns:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Ma ajutati si pe mine? Am Nokia lumia 520 si cand incerc sa descarc jocuri imi zice sa configurez familia mea, intru pe site, apoi la sectiunea familia mea dar n-am nimic de configurat acolo...