| Stephaniee a întrebat:

stiti numarul de telefon de la firma de tablete si telefoane "Prestigio", va rog, am nevoie neaparat de nr. lor de telefon, pentru. ca am probleme cu tableta luata de la firma lor... iar pe internet nu am gasit, multumesc, DAU FUNDA big grin. crying

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Imposibil ca pe factura sa nu fie date de contact, garantie, etc.

| oppyo a răspuns:

Pai cand ai cumparat tableta nu ti-au dat aia de la magazin si factura cu garantie si ti-au explicat frumos daca ai vreo problema cu tableta sa cauti acolo in hartiile alea si gasesti service pentru tableta cu numar de tel, adresa.