| anonim_4396 a întrebat:

Stiti programe de modificat videoclipuri? Adica: sa "tai" de la un moment dat sau sa scot cateva secunde, sau sa leg videoclipuri.Si mi-ar fi de folos si tutoriale! FUNDAAAA!happy

Răspuns Câştigător
| StefanERC a răspuns:

Movie maker
te duci in START si dai la cautare si il gasesti in windows
http://videotutorial.ro/......ial-video/ aici ai un tutorial in romana in caz ca nu l-ai mai folosit pana acum

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sunt multe programe. De la movie maker la Sony vegas sau altele. Tutoriale: youtube-ul e plin big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Camtasia Studio daca nu ai multe cunostinte vine cu o interfata simpla, usor de folosit. Daca ai deja cat de cat experienta Adobe After Effects cum s-a mai spus.

| Shadow0192 a răspuns:

Daca te pricepi cat de cat in domeniu si ai timp poti incerca cu Adobe After Effects... sunt muuuulte tutoriale pe Youtube, dar daca vrei ceva mai simplu poti incerca Windows Movie Maker (deseori vine instalat cu Windowsul)

| alindaniel99 a răspuns:

Incearca Camtasia Studio