| Midnight13 a întrebat:

Sunt in cautarea unui telefon cu touchscreen si tastatura qwerty dar care sa nu aiba nici un scor prea mare. ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992 a răspuns:

Pai daca vrei doar cu touchscreen tiasi zice Nokia 5230 sau sammsung star(5230) cu qwerty Nokia e63 c3 e5 e71 sau daca ai vrea si touchscreen si qwerty Alcatel ot-806 sper sa te ajute funditabig grin?

3 răspunsuri:
| ionutandrei95 a răspuns:

Sony ericsson xperia x10 mini pro. il gasesti pe net nou cel mai ieftin la 640 ron sau tot un Sony Ericsson xperia mini pro HD costa cam 900 lei dar e foarte bun.

| MYK3 a răspuns:

Eu am Ssamsung galaxy dar daca vrei si cu querty: NOKIA N97

| Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992 a răspuns:

Salut Alcatel ot-806 Samsung/Nokia 5230