| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... Tatal meu doreste sa imi trm un telefon iphone din Canada numai ca acesta este codat pe o anume telefonie de acolo... exista posibilitatea sa il pot decoda in Romania?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Da, se poate decoda!

O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti mergi unde separa telefoane si au telefoane si accesorii si eu am primit un Sony Ericsson din Italia si l-am decodat cu 50 lei dar poate nu toate aplicatiile o sa-ti mearga ca la inceput o sa-ti mearga dar mai lent funda?

| scully a răspuns:

Da, bineinteles, dar o sa coste ceva mai mult. Am inteles ca, cu cat modelul telefonului e mai nou, cu atat mai mare este pretul decodarii.

| TheHELP1010 a răspuns:

Da, te duci la cei de la Orange si mi se pare ca decodarea costa 50 de euro, sau poti sa incerci sa-l decodezi tu singur cu ajutorul unor tutoriale pe youtube.