| Bakakja a întrebat:

Buna TPU, tv ul meu se vede blurat, dar asta este doar când mă uit pe canale tv, pe YouTube și alte de astea se vede perfect, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asa facea si la mine dupa ce am cumparat alt televizor. A trebuit sa schimb un cablu dintre mediabox( televiziune digitală) si televizor.

1 răspuns:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Cartea tehnică a televizorului și burta pe carte. Are setări specifice pentru cablu, internet și trebuie să citești cartea televizorului ca să vezi cum se fac setările.