| Florennce a întrebat:

Unde pot vedea proTV online? Multumesc!happy

10 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Intra aici: http://1tvonline.net/

| cucaracia a răspuns:

Http://live.protv.md/.la timp pentru Romanii Au Talent.

| Fizy93 a răspuns:

Descarca Toolbarul de la www.etvonline.ro si instaleazal la Internet Explorer, mai descarca si SopCast si ENJOY :D daca nu te descuri mai intreaba-ma :P

| Florennce explică:

Online .

| Florennce explică:

In primul rand, mersi de compliment happy. Chiar nu mi s-au facut complimente de mult.
In al doilea rand de unde sa-mi dau eu seama ca ai zis-o "la misto "?

| Florennce explică:

Si apropos, eu aveam nevoie doar sa gasesc protv online, nu sa mi se adreseze replici "la misto ".oh go on

| Larisssaa a răspuns:

Bună. Eu le am toate acealea instalate şi tot nu merge. :sad

| andreik7 a răspuns:

Instaleaza programul sopcast si ai toate programele romanesti!