| AlynaSp a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. In Februarie 2014 am avut un cont de Facebook. Am uitat email-ul si parola + este si dezactivat. Va rog spuneti-mi ce sa fac. Daca nu exista o solutie cum trimit email catre echipa Facebook? Funda pentru un raspuns util!

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Intrebare de securitate nu ai pus? Vezi ca de la ultimul update poti recunoaste 5 prieteni din lista, Facebook-ul le trimite mesaj si vor primi niste coduri. Ei trebuie sa iti dea codurile ca sa te loghezi la loc pe Facebook