| Adys3 a întrebat:

Salut, sper sa existe o solutie la problema mea, treaba sta in felul urmator, am uitat parola de la facebook pentru ca o schimbasem recent, si a memorat-o browser-ul, si nu am mai reintrodus-o, asa ca am uitat-o prostia mea.

Ok, dau sa imi resetez parola, am de ales doar sa imi trimita parola prin yahoo, dau prin yahoo introduc id-ul si parola, si imi apare acest mesaj "" The email account you're logged into does not match the email on your Facebook account. Log out of your email account and try again. ""

Eu cred ca este din cauza ca email-ul este facut in yahoo.ro iar pe facebook ma loghez cu yahoo.com.

Exista vreo solutie sa imi recuperez parola? Multumesc pentru raspuns si va rog frumos sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Cand iti faci contul, iti pun niste intrebari pentru cazul uitarii parolei, daca mai stii raspunsurile pe care le-ai dt, treaba este rezolvata! Bafta!

| Adys3 explică (pentru Doctorfishadi):

Si unde raspund eu la intrebarile alea? adica unde dau?

| Iwao a răspuns:

Daca nu ai sters datele de navigare din browser se afla acolo.La chrome/setari/parole si formulare/clic pe gestionati parolele salvate.

| Adys3 explică (pentru Iwao):

Contul este blocat din motive de securitate, si parola mi-au schimbat-o

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Adys3):

Pai poti sa dai unde scrie "Am uitat parola"!