| Ralucax3 a întrebat:

Pe 22.02. 2014 mi-am schimbat parola, iar dupa am uitat-o... ma refer la facebook! Am dat la mi-am uitat parola sa-mi trimita link pe pagina de email cu resetarea parolei, de atunci tot incerc sa trimit si nu merge! Dar notificari si alte chestii mi le trimite numai link-ul acela nu mi-l trimite. AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai scris bine adresa de mail? Ce repede uiti o parola.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cu ce?

| Ralucax3 explică (pentru Mihaela1964):

Ce sa fac sa-mi recapat contul... numai stiu alta solutie in afara de asta! sad

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Ralucax3):

Nu-ti ramane decat sa astepti raspunsul administratorilor sau sa faci alt cont de FB. Au trecut numai doua zile, a fost si weekendul la mijloc, ai rabdare.