| adiTzaa19 a întrebat:

TPU! Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am pus o intrebare pe site-ul asta in legatura cum se numeste un font la un film, si mi s-a spus ca nu este un font normal, pentru ca ei l-au creat, si nu o sa-l gasesc. Am neaparata nevoie de acel font. Deci problema e cum pot sa-mi fac un font exact ca acesta
http://www.youtube.com/watch?v=jFKPz2uJKtU? (Zuria Vega, Mario Cimarro, Juan Ferrara, etc.) Mai exact cu ce program. Dau fundita, dar va rog mult de tot sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Catutzaaa a răspuns:

Pai nu iti trebuie un program special
cel putin asa cred
deci...
faci filmul adica filmezi tu ce doresti
apoi il descarci pe Pc
apoi iti faci cont pe youtube in caz ca nu ai
sau...inf
.unde vrei uh sa il pui
si gata
daca vrei sa mai scrii ceva
cum e acolo
cauti si uh pe google
si sigur vei gasi ceva
Funda?:->