| Kaido a întrebat:

vreau sa fac niste amv-uri dar nu am mai lucrat pana acum cu programe de editare video.
Imi puteti da un link de unde pot descarca Sony vegas pro 13? Dar sa mearga bine. Un prieten a descarcat de pe nu stiu ce site si dupa o luna nu ii mai functiona.
De unde pot invata cum sa folosesc programul? Un site sau videoclipuri pe YouTube, dar sa fie in romana. In general lucrurile de baza explicate si pe intelesul incepatorilor.
Multumesc happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

In romana n o sa gasesti probabil
Iti recomand Adobe after effects
http://www.videocopilot.net/ - tutoriale
O sa inveti doar lucrand, umbla pe acolo si intr o saptamana iti dai seama ce si cum