| VanessaStar01 a întrebat:

Vreau sa fac un dans cu niste fete pe mai multe secvente din mai multe melodii. Imi puteti da un link sa descarc de ce am nevoie sau sa imi spuneti o alta varianta cum as putea aranja muzica ( tai parti din piese, adaug altele... )? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Pai downloadeaza ce muzica vreti de pe net, apoi scoateti-va un program, ca de exemplu Audacity, care e gratis. Acolo le taiati si lipiti apoi salvati si ati realizat un colaj. Simplu. Funda?