| Chainsaw a întrebat:

Vreau sa imi pun tastatura in araba.Adica vreau sa pot scrie in araba cu acele semne etc.Cum pot face asta? Am windows xp sp3 sau sp2 si cand intru in control panel imi apare Regional and language options si de acolo numai stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| omuelectric a răspuns:

Apoi cauta pe undeva scris arabic si da add sau adauga (daca e in romana)si iti apare acolo unde scrie RO(EN dupa caz )si dai clic, apare o fereastra mica cu limbile instalate si dai pe arabic