| Theo512 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un XBOX360 modat LT.Se merita?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Dacă ne gândim că nu vei mai da bani pe jocuri atunci categoric merită. Totuși, Microsoft s-a gândit la lucrul ăsta vei pierde multe avantaje ale Xbox-ului. Eu am cumpărat Xbox-ul nou și 2 jocuri deocamdată, iar Kinect-ul este ceva fantastic (o să-l cumpăr în viitor, un joc e cam 50 lei pentru senzor).
Toate jocurile le găsești gratis pe internet și din perspectiva asta merită să-i iei modat. Totuși, unii recomandă PS3 mai mult decât Xbox (modat). Ai grijă să te asiguri că consola e perfect funcțională atunci când o cumperi. Aici tu decizi...

3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Naspa

| Public22 a răspuns:

Nu, nu se merita! pune mana pe carte!

| LeeJiEun a răspuns:

Da,merita. Dar, daca xboxul e modat, nu mai poti intra pe internet dar in schimb, poti juca si jocuri care nu sunt originale. Deci ar iesi mult mai ieftin. Un joc pe Xbox e in jur de 200-300 lei.