| zuzuke94 a întrebat:

vreau sa trimit pe mail un document de 1, 07 GB si nu stiu cumsad am nevoie de un site care sa faca asta si sa accepte un document atat de mare. ma puteti ajuta? happy ceva de genu transfer. ro doar ca site-ul asta accepta doar pana in 1 GB sad FUNDA

Răspuns Câştigător
| Xao20 a răspuns:

Http://www.megashares.com/ pana la 1, 5 gb

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Baga-l pe zip si merge.

| darielle a răspuns:

Bună! Poți încerca pe Yahoo Mail.
1. Loghează-te!
2.Dai la secțiunea Attach Large Files (se află jos in bara aceea unde apar butoanele Inbox, Outbox etc.)

Sper că ți-am fost de ajutor!
O zi bună!

| mOnAsX a răspuns:

Yahoo nu suporta un fisier asa de mare... poti sa il pui pe un CD s-au sa il trimiti prin team viwer

| eduardpuiu93 a răspuns:

Foloseste Google Drive. Pt detalii: https://drive.google.com/start#home