| Andrellicious a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o placa de par si nu stiu care ar fi potrivita. Vreau o placa al carei pret sa se fie maxim 160 lei, sa nu-mi arda parul si sa nu dureze doar 3 luni.Prima data ma gandisaem la Remington s3500 dar am auzit ca dureaza in jur de 3 luni.Mentionez de asemenea ca am parul rar, putin ondulat la varfuri, in rest drept si nu e foarte lung.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://www.emag.ro/......EPYT7BBBM/ #Opinion_Anchor

http://www.emag.ro/placa-de-indreptat-parul-philips-hp8333-00/pd/EH24DBBBM/

Recomandarile mele.Primesti garantie 2-3 ani(prima).

| Anticarul a răspuns:

Un sfat mai mult decat prietenesc:
1) Placile de par (toate), ard parul, il omoara efectiv prin ardere, despica varfurile si mai rau decat le ai.
2) Daca mai ai si parul rar deja, o sa vezi schimbari mult mai repede si nu pozitive. Stai cuminte parerea mea.

Incearca o abordare mai prietenoasa cu el. O perie rotunda si ondulat cu un feon dupa ce iesi din baie. Bafta si ia decizia corecta. happy

| adeia a răspuns:

Eu iti recomand din toata inima reminghton s6500.e foarte buna! eu o am de 2 ani si merge excelent si acum! sunt foarte multumita de ea.si are 3 ani garantie, deci iti imaginezi ca nu o sa te tina cateva luni.problema e ca nu stiu cat cost dar sincer face toti banii!

Janina
| Janina a răspuns:

Buna, eu am o placa de par Remington pearl de cam 2 ani si sunt tare multumita de ea. Ti-o recomand.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute