| GrG a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa pentru indreptat parul Remington S3500 si vreau mai multe pareri despre aceasta placa(cum indreapta, cat tine parul indreptat etc.)

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Am si eu placa Remington. Sunt foarte bune, iti indreapta parul bine, si sta pana ii faci baie daca nu il ai cret tare. Eu il am drept, dar cateodata il fac pentru ca imi place ca mi-l face stralucitor, si foarte moale. Ti-o recomand!

| CosminaVaneeee189 a răspuns:

Parul sta la fel de drept cu orice placa l-ai intinde dar cand ajunge lamcontactu cu apa nu mai sta asa drept.eu am placa dinasta si e de ceramica asta e partea buna ( fiind de ceramica nu se arde parul atat de tare si nu se distruge) indreapta parul bine, depindencat stai tu sa ti-l indrepti, eu uneori imi dau doar putin cu ea si imi sta ok si iti sugerez dupa ce te dai cu placa sa te dai cu fixativ sa iti stea mult si bine parul drept.da nu o tona de fixativ cateva pufuri in locurile unde stii tu ca s-ar putea sa se onduleze.e ok placa trust me and buy it e si ieftina din cate imi amintesc