| Miriammmmm a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam cat costa un telefon Samsung Galaxy S(din magazin, deci, nou) si daca stiti unde este mai ieftin. dar nu la abonament!
Sunt din Iasi, dar cred ca nu conteaza prea mult happy
Intrebarea: Cat costa un Samsung Galaxy S?

4 răspunsuri:
| ElvisTare a răspuns:

Un Samsung Galaxy S nou, in Orange costa 500 Eur TVA inclus, in Cosmote costa 498 Eur, in Vodafone costa 505 Eur.Deci sunt cam aceleasi preturi du-te si vezi si daca ai destu-i te-as sfatui sa nu-ti iei asta ori ti pentru Iphone ori iti iei Nokia N8(The best phone!)
Funda?

Răspuns utilizator avertizat