| clo9ryna a întrebat:

Buna Tpuazi mi-am cuparat un telefon Samsung Vodafone 360. Dar nu am jocuri la el si cand intru pe youtube nu ma lasa sa ascult muzica sad daca nu are el jocuri atunci un site unde sa intru sa descarc vreau big grin

4 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Nici mie nu imi merge youtube pe telefon.Ca sa mearga trebuie sa te duci la aia de unde ai luat telefonul.Acolo iti va instala youtube-ul.

| Skilline2012 a răspuns:

De aici: http://www.emobil.ro/jocuri/

Legat de youtube nu stiu ce sa spun.

| abobu23 a răspuns:

Googleplay sau wapday.com

| RinoCerbu a răspuns:

Jocurile nu se descarca de pe site...trebuie sa ai la 'folderul' cu jocuri...un locsor unde scrie 'VREAU SA DESCARC UN JOC" daca are android big grin funda?