| Blackqween a întrebat:

Bună tuturor. Am o întrebare. Acum 3 zile am modificat "situația amoroasă" pe Facebook, am schimbat apoi am șters și tot așa. 3/2 modificări s-au primit cumva. Și acum când vreau să pun deja modificarea dorită, Facebook nu-mi permite, îmi dă o eroare apărută. Ce pot să fac, cât trebuie să aștept, cum să reușesc să modific ceea ce vreau?
Am încercat și am așteptat și 24h și m-am delogat ca ulterior să intru din nou și am intrat pe cont de pe browser, nimic nu merge

4 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

S-au prins și ăia că nu ești în stare să menții o relație.
big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De la 72h pana la 90 de zile.
Măcar, selectează audiența, încât să vezi doar tu,, altfel riști să faci ceartă între iubiti.winking

| KR0NSTADT a răspuns (pentru floresdemayo):

Umblă cu "traduceri". laughing

| Dddonkey a răspuns (pentru floresdemayo):

90 de zile? Poti fi divortat pana ti se schimba situatia ta oficiala. Daca nimic nu merge incearca sa stergi Facebook-ul si problema dispare