| BambiSd a întrebat:

Daca vreau sa imi modific varsta pe facebook imi spune ca daca am schimbat-o recent trebuie sa astept cateva zile ca sa o modific din nou. Am asteptat cateva saptamani poate chiar luni si tot nu pot. Ce pot face in situatia asta? Funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa mai astepti, altceva nu poti face. Daca ai schimbat-o deja de doua ori acum poti astepta de la cateva luni pana la 1 an. Chestia e ca nu mai merge cu vrajeli pe facebook!

| BambiSd explică (pentru neluL):

Deci daca am schimbat-o de doua ori nu mai pot face nimic?

| neluL a răspuns (pentru BambiSd):

Momentan nu mai poti face nimic. Asteapta!

| BambiSd explică (pentru neluL):

Multumesc.

| neluL a răspuns (pentru BambiSd):

Cu placere! bye, bye wave