| Luci88 a întrebat:

Buna tuturor.am o problema...mi-am facut un cont nou pe facebook si ca sa il pot folosi imi cere sa scriu nr de telefon.am scris nr de telefon si imi zice ca a fost utilizat! nu se poate sa scriu o adresa de email sa imi fie trimis codu? ca nu am alt numar de telefon,

1 răspuns:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Ba da sigur ca se poate incearca:da click pe am uitat parola si apoi ati apare sa scrii un nr de telefon e-mail sau numele uni prieten si in final va trebui sa scrii parola. Sper sa fi fost de ajutor.