| FreeYourMind64888 a întrebat:

Buna tuturor. Cand intru pe siteuri sa ma uit la filme, mereu mi se deschid alte file si imi apare ca telefonul meu e infectat cu virusi si ca bateria telefonului meu e afectata si ca mai am 20 de secunde sa ies sa nu mi se virusezelaughing)))
iar atunci cand scanez telefonul(am antivirus), imi apare ca nu am virusi...ce sunt cu chestiile alea de imi apar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ceva ce redirectioneaza.Antivirusul nu poate face nimic deoarece e ..reclama intr-adevar dar ascunsa.De fapt este un virus care redirectioneaza pe alte pagini. Un browser virusat nu poate fi scanat cu antivirusul, de aceea da 0 la virusi. Apropo, nu tine 3 antivirusi pentru ca fiecare consuma din rami si telefonul se misca mai greu.lasa numai unul. Superboost este o porcarie, incerca sa il dezintalezi si apoi vezi daca se mai deschide pagini.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ai mai aflat ca site-urile de filme sunt full de virusi? Ca si cele de jocuri...
Dovada o ai in fata ochilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intra pe acele site-uri de filme. Dand click sa inceapa filmul, iei virus de browser si cand vei deschide din nou Google, ti se va deschide si alte minuni. Sfatul meu este sa dezinstalezi Google Chrome, daca browserul asta il ai si sa il descarci din nou din Magazin Play.

| FreeYourMind64888 explică (pentru anonim_4396):

Merci de sfat! chestia este ca imediat cum mi se deschide o fila, o inchid repede si am instalate 3 antivirus-uri in telefon si imi arata ca telefonul nu are nicio problema...am citit undeva ca chestiile astea ar fi de fapt reclame, fiindca la un moment dat mi s-a descarcat ceva cu numele superboost...ce crezi? e o reclama sau chiar e virus desi antivirusul ma asigura ca telefonul e in siguranta?