anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Smartphone-ul ZTE Blade A610 Plus? Vreau sa mi-l iau special pentru bateria care o detine de 5000mAh.Pretul mi se pare foarte ok.Memorie RAM are 4GB, nici nu doresc mai multa.Memorie interna de 32GB.Procesor octa-core.Camera principala 13 MP iar cea secundara doar 8 MP si atat? Alte caracteristici nu are camera frontala? Blitz, ceva? Ma intereseaza foarte mult autonomia acestui telefon.Cat tine bateria cu netul activat? Daca tine 24 de ore atunci e perfect, ceea ce nu cred ca e posibil.Si as mai vrea sa stiu cum se comporta camera, in special cea frontala.In rest mi se pare nemaipomenit! Si mi-au mai facut cu ochiul Lenovo P2 dar am inteles ca este cam slaba camera, Asus Zenfone 3s Max, Huawei P10 Lite doar ca acestea nu au toate caracteristicile pe care le vreau ca ZTE Blade A610.As dori smarthphone cu bateria de 5000mah, 4RAM, camera principala nu ma deranjeaza daca este mai mica de 13MP,dar cea frontala vreau sa fie mai mare, nu doar de 5MP.Procesor octa core sau deca core dar gasesti mai greu.Memorie interna 32GB, este ok pentru ca are si card.Nu dau importanta asupra greutatii sau a marimii display-ului.Deci ce smartphone-uri se incadreaza acestor caracteristici?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ZTE e de calitate...
Bateria ține și de acum o păstrezi tu...de sistemul de operare cat de optimizat e, câte aplicații bagi, și așa mai departe.