| D33ad3d3 a întrebat:

cum pot face ca la yahoo messenger sa imi apara ca update-uri piesele pe care le adaug la favorite pe youtube?

1 răspuns:
| Bomfaier a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu se poate direct. Dar există o cale ocolită pe care eu o folosesc:
Am conectat contul de Facebook cu cel de Youtube, şi automat tot ce fac pe Youtube apare pe Facebook.
Apoi am conectat Facebook la Yahoo. Dar nu sunt sigur dacă toţi ceilalţi pot vedea update-urile de pe Facebook, sau doar cei care au şi ei contul Facebook asociat.

Deci nu te-am prea lămurit crying