| Frozen a întrebat:

Buna tuturor, de cateva zile sunt in dilema...sa imi iau un sony ericsson w580 la 185 RON sau sa imi pastrez banii? voi ce ati face?, telefonul este in regula dar stau si ma gandesc sa il iau sau nu

Răspuns Câştigător
| Sniper a răspuns:

Daca ai deja telefon, pastreaza banii.
Daca nu ai sau ai un jaf si vrei si tu sa fi la "moda", atunci ia-ti'l.
Banii oricum vor mai trece pe la tine (deci asta nu e o problema), si cum vin la fel de repede se si duc.

11 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Mai asteapta, peste citva timp iti poti lua altul mai bun.

| pepe a răspuns:

Dacă chiar ai nevoie de el poţi să-l cumperi, dacă nu păstrează banii.

| Frozen explică:

Pai mai am un samsung e250. si sony este mai performant decat e250.si deea sunt pe ganduri, vai ce ati face? Heeelp,

| Frozen explică:

Cum am mai zis am un e250 de 2 ani si vroiam ceva mai performant...

| Frozen explică:

Mihaella, daca iti trantesti telefonul este noraml sa se strice inn plus telefoanele astea sunt ca norocul...

| alex:) a răspuns:

Eu zic sa iti pastrezi bani daca ai un telefon care iti place pastraza bani si te mai gandesti ce sa iti iesi
parerea mea

| Moneyandfame a răspuns:

Pai daca ai deja un telefon care merge si iti place, ce rost are altul?

| Merilynne a răspuns:

L-am luat acum ceva vreme nu mai mult de 6 luni si mi s-a stricat... acum y trebuie sa dau 1 milion ca sa il repare ca e grav de tot si cand l-am drantit data s--a spart ca lumea...mai bine nu iti ei

| irinuk11 a răspuns:

Daca iti place tie asa de mult, ia-ti-l. Daca nu esti hotarata in privinta asta, du-te si mai cauta telefoane sau mai stange bani si iti iei altul mai performantwinking

| smiley11231 a răspuns:

Pastreazatzi banii...
mai bine iti mai strangi cateva milioane si iti iei ceva mai fain decat un telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa il ei, dupa parerea mea. Tu decizi.