| Maria_Aly_1993 a întrebat:

In curand vine ziua mamei mele si as vrea sa ii fac un videoclip.Imi dati si mie un site pe care pot sa fac.Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site nu stiu, dar cauta in magazin play KineMaster, VivaVideo, VideoShow...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Videoclipul il faci local, pe calculator, nu pe site-uri! Pe site il urci dupa ce-l faci! Desi daca e pentru mama, nici nu trebuie sa-l mai urci, il rulezi direct!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cauta Movie Maker de la Microsofthappy Este free si este usor de invatat. Succes