| iosca a întrebat:

Buna tuturor ma puteti ajuta si pe mine cu un program de genu nokia pc suite dar altu ca asta nu imi mere cu un link de download ceva va multumesc mult:XXX

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut

Ai aici link: http://www.nokia.ro/suport/suport-pentru-produse/nokia-pc-suite

Te duci in josul pagini si unde vezi ca scrie: Descarcare Rapida, dedesub ai un download... dai click pe el si ti se va descarca aplicatia

Bafta :)

| iosca explică:

Ms prietene dar am incercat cu Nokia pc suite dar am nevoie de altul asemanator Nokia pc suite ma intelegi mersi ori cum thumbs up