| anneanytaa a întrebat:

Buna tututor!
Am o adresa de mail cu domeniul @yahoo.ro si mi-au fost trimise mailuri pe aceeasi adresa dar cu domeniul yahoo.com iar pe acelea nu le primesc.
vreau sa stiu cum pot citi mailurile de pe ambele domenii.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa iti faci adresa cu @yahoo.com. Esti o persoana nu esti un site de pe net.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic adresa de pe yahoo.com este invalida asa ca mail uri trimise acolo nu exista si nu ai ce sa citesti de acolo

| NLS a răspuns:

Le primesti de indata ce iti creezi acea adresa, pe domeniul yahoo.com
Sau daca nu vrei sa iti mai faci o adresa, rogi persoana care ti le-a trimis sa le mai trimita odata, pe adresa valida. (yahoo.ro)