| gicuta1 a întrebat:

am un prieten care este plecat in strainatate si de un an si ceva nu mai stiu nimic de el. Vorbeam doar pe messenger sau prin mail. Nu-mi mai raspunde la mailuri. Cum as putea afla daca acesta deschide mailurile trimise de mine?Sau daca id-ul pe care il avea mai este activ? Multumesc!

1 răspuns:
| adita123 a răspuns:

Intri in yahoo messager si vezi daca iti mai sunt valabile email-ul si parola, daca nu mai sunt trebuie sa-ti faci cont nu.
Sau daca nu merge nici asta inseamna ca cel din strainatate nu-i mai este valavil id-ul

sper ca te-am ajutat