| anda1313 a întrebat:

1.Cum pot bloca e-mailurile de la o persoana pe adresa de e-mail nu pe mess? Stiu ca daca o ignor pe mess nu imi mai apar mesajele de la ea pe mess, dar daca imi scrie e-mailuri pe adresa de e-mail apare. Ce pot face? 2. Daca am dat ignor pe mess este undeva o arhiva unde se pastreaza mesajele trimise de persoana ignorata dar necitite de tine? In caz ca vrei sa vezi la un moment dat ce ti a scris.

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

1 Click Opţiuni în colţul din dreapta sus al Yahoo! Pagina Mail.
2 Din lista din stânga, faceţi clic pe spam.
3in mijlocul acestei pagini, în spaţiul prevăzut în "Adrese blocate secţiunea", introduceţi adresa de e-mail de la care nu doriţi să primiţi e-mail.
4Click Adăugare.
Adresa acum apare pe lista de adrese blocate.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca i-ai dat ignore, mesajele alea nu mai ajung nicaieri, persoana respectiva scrie in gol. Pentru adresele de mail faci cum ti-au zis parintii... adica Parintele.

| dannypapuc a răspuns:

Intra pe www.trucuriwindows.net si intreaba acolo.sigur vei gasi raspuns.acum referitor la intrebare se pot bloca emailurile de la o anumita adresa. Dar sa iti spun cum zi mai intai ce servicu folosesti yahoo, gmail, clopotel?

| Bucur_Adina_1985 a răspuns:

Buna dannypapuc, eu am cont pe gmail, cum pot bloca o adresa de mail in acest caz?