| lalalulu2343 a întrebat:

Ultima dată când am încercat să deschid laptopul, totul a mers normal. Am pus parola, însă după aceea ecranul s-a făcut albastru şi îmi apare pe el doar click-ul. L-am închis din nou şi l-am deschis, şi tot aşa e. Ce să fac, din ce cauză s-a întâmplat? Poate ați pățit şi voi şi mă puteți ajuta. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Salut! Este posibil sa-ti fie prea incarcat disk-ul pe care ai windowsu, trebuie sa astepti mai mult pana sa-ti apara spatiul acela unde scrii parola. Mai sunt si alte posibilitati, dar incearca sa-i scoti bateria laptop-ului si sa-l lasi doar in priza... apoi sa-l pornesti.