| zGabi a întrebat:

Salut lume. Am un laptop MSI și de ceva vreme se întâmplă următorul lucur: îl deschid, boot-ează, şi când apare să pun parola se face ecranul negru dintr-o dată şi nu mai răspunde la nici o comandă, nici la butonul de SHUT-DOWN. Merg led-urile de la "Stare de veghe" led-ul cu lună, cel cu un cilindru şi butonul de shut-down, atât. Se mai întâmplă şi să se facă ecranul negru după ce am băgat parola după un minut sau 2, dar şi dintr-o dată, de exemplu ieri mi s-a făcut ecranul negru după 15 minute după ce l-am deschis.

Mă puteţi ajuta? thx.

1 răspuns:
| PwNZ a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul, daca nu e o problema de RAM